Helmikuu 2018
 Ma  Ti  Ke  To  Pe  La  Su
      1
-Leivonpesä, Tilhet ja Peipot
(09:00 - 10:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Lukion LI5 kurssi
(15:00 - 16:30) 
-02/03
(16:45 - 17:45) 
-SoPa 04 - Paiha
(18:30 - 20:00) 
-Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
2
-Joensuun koulu, 1.lk
(09:00 - 10:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-sopa09
(17:55 - 18:55) 
-02
(19:05 - 20:05) 
3
-Kiekkokoulu
(10:30 - 12:00) 
-E2AA- VG62 Black
(12:15 - 13:45) 
-E2A - RNk Sharks
(14:00 - 15:30) 
-Yleisöluistelut
(15:45 - 17:45) 
4
-SoPa 05 - TuTo White
(09:15 - 10:45) 
-C2AAA-BJR1
(11:00 - 13:00) 
-C02 - Jää-Ahmat
(17:00 - 19:00) 
-Tuomas Siren
(19:15 - 20:15) 
5
-Yläkoulu, tytöt
(10:00 - 11:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(12:15 - 13:45) 
-sopa09
(16:45 - 17:45) 
-Taitojää Somero
(18:00 - 20:30) 
-Ex-edustus
(20:45 - 21:45) 
6
-Pitkäjärven koulu, 3.-6.lk
(09:30 - 11:00) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Yläkoulu, tytöt
(13:15 - 14:45) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-02/03
(17:55 - 20:05) 
-04
(20:15 - 21:15) 
7
-Sammalniitty ja Pitkäjärven 1-2.lk
(09:30 - 11:00) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-sopa09
(16:45 - 17:45) 
-Sopa 06-07
(17:55 - 18:55) 
-E1AA-Kiekkohait Black
(19:05 - 20:30) 
-Ikämiehet
(21:00 - 22:00) 
8
-Metsätien esiopetus
(09:00 - 10:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Yleisöjää
(15:00 - 16:30) 
-02/03
(16:45 - 17:45) 
-04
(17:55 - 20:05) 
-Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
9
-Joensuun koulu, 1.lk
(09:00 - 10:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Yleisöjää
(15:00 - 16:30) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-sopa09
(17:55 - 18:55) 
-04
(19:05 - 20:05) 
10
-Yleisöluistelut
(09:00 - 10:00) 
-Kiekkokoulu
(10:30 - 12:00) 
-C2AAA-HPK
(12:30 - 14:30) 
-sopa 09- fops 09 F2
(16:00 - 17:30) 
11
-SoPa 04- TuTO
(12:30 - 14:00) 
-C2AAA-ÄSSÄT
(16:00 - 18:00) 
-Tuomas Siren
(19:00 - 20:00) 
12
-Yläkoulu, tytöt
(10:00 - 11:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(12:15 - 13:45) 
-Yleisöjää
(15:00 - 16:45) 
-Joensuun koulu, perheliikunta
(17:00 - 19:00) 
-02/03
(19:05 - 20:05) 
13
-Pitkäjärven koulu, 3.-6.lk
(09:30 - 11:00) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Yläkoulu, tytöt
(13:15 - 14:45) 
-Yleisöjää
(15:00 - 16:30) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-02/03
(17:55 - 20:05) 
-04
(20:15 - 21:15) 
14
-Sammalniitty ja Pitkäjärven 1-2.lk
(09:30 - 11:00) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Yleisöjää
(15:00 - 16:30) 
-sopa09
(16:45 - 17:45) 
-Sopa 06-07
(17:55 - 18:55) 
-Sopa -05/-06
(19:05 - 20:05) 
-Ikämiehet
(20:15 - 21:15) 
15
-Metsätien esiopetus
(09:00 - 10:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Yleisöjää
(15:00 - 16:30) 
-02/03
(16:45 - 17:45) 
-Sopa 05 - FoPS White
(18:00 - 19:30) 
-Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
16
-Leivonpesä, Tilhet ja Peipot
(09:00 - 10:30) 
-Yläkoulu, tytöt
(11:15 - 12:45) 
-Yleisöjää
(15:00 - 16:30) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-sopa09
(17:55 - 18:55) 
-04
(19:05 - 20:05) 
17
-Kiekkokoulu
(10:30 - 12:00) 
-Teemu Heinonen
(13:00 - 16:30) 
-J.lehtinen
(17:15 - 18:15) 
18
-Yleisöluistelut
(16:45 - 18:45) 
-Tuomas Siren
(19:00 - 20:00) 
19
-Kiekko ja luistelukoulu
(09:00 - 13:00) 
-Kiekko ja luistelukoulu
(09:30 - 10:30) 
-Kiekko ja luistelukoulu
(12:00 - 13:00) 
-sopa09
(17:50 - 18:50) 
-02/03
(19:05 - 20:05) 
20
-Kiekko ja luistelukoulu
(09:00 - 13:00) 
-Kiekko ja luistelukoulu
(09:30 - 10:30) 
-Kiekko ja luistelukoulu
(12:00 - 13:00) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-02/03
(17:55 - 20:05) 
-04
(20:15 - 21:15) 
21
-Yleisöluistelut pienet
(10:00 - 12:00) 
-Yleisöluistelut isot mailallinen
(12:00 - 14:00) 
-sopa09
(16:45 - 17:45) 
-Sopa 06-07
(17:55 - 18:55) 
-Sopa -05/-06
(19:05 - 20:05) 
-Ikämiehet
(20:15 - 21:15) 
22
-Yleisöluistelut pienet
(10:00 - 12:00) 
-Yleisöluistelut isot mailallinen
(12:00 - 14:00) 
-02/03
(16:45 - 17:45) 
-04
(17:55 - 20:05) 
-Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
23
-Yleisöluistelut pienet
(10:00 - 12:00) 
-Yleisöluistelut isot mailallinen
(12:00 - 14:00) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-sopa09
(17:55 - 18:55) 
-04
(19:05 - 20:05) 
24
-Yleisöluistelut
(13:00 - 15:00) 
-SSO
(15:00 - 17:00) 
25
-06AA Harkkapeli
(13:00 - 14:30) 
-Tuomas Siren
(19:00 - 20:00) 
26
-Leivonpesä, Tilhet ja Peipot
(09:00 - 10:30) 
-Joensuun koulu, 3C.lk
(11:00 - 12:15) 
-Joensuun koulu, 5a.lk
(13:00 - 14:40) 
-sopa09
(17:50 - 18:45) 
-02/03
(19:05 - 20:05) 
27
-Pitkäjärven koulu, 3.-6.lk
(09:30 - 11:00) 
-Joensuun koulu, 5B-6B.lk tytöt
(13:00 - 14:30) 
-Sopa 06-07
(16:45 - 17:45) 
-02/03
(17:55 - 20:05) 
-04
(20:15 - 21:15) 
28
-Joensuun koulu, 1C.lk
(09:30 - 11:00) 
-sopa09
(16:45 - 17:45) 
-E2AA - FoPs
(18:00 - 19:30) 
-Ikämiehet
(20:00 - 21:00) 
       


[ Kirjaudu ]

Toteutus Datapiste Nettipalvelut